Послуги

World Trade Center Kyiv розширює можливості для українського бізнесу.

Бізнес-довідник WTC Kyiv

Найкраще місце для пошуку кращих компаній
WTC Kyiv відкриває двері для українського бізнесу, допомагаючи їм долучатися до фінансування, розподілу, міжнародних партнерів тощо.
доступ до капіталу

Через глобальну мережу Світових торгових центрів Довідник WTC Kyiv зв’язує бізнес з безпрецедентною кількістю фінансових установ та інвесторів.

Міжнародні стратегічні партнери надають фінансові ресурси, управлінські «ноу-хау» та досвід роботи будь-якому підприємницькому бізнесу. Довідник WTC Kyiv допомагає українському бізнесу знаходити та працювати з правильними стратегічними партнерами.

Доступ до стратегічних партнерів
Канали поширення

Через глобальну мережу Світових торгових центрів Довідник WTC Kyiv зв’язує бізнес з безпрецедентною кількістю фінансових установ та інвесторів.

Економіка довіри
WTC Kyiv будує «Економіку довіри», яка пропонує іноземним інвесторам надійних партнерів та надає надійному українському бізнесу доступ до фінансування та глобального поширення. Наш найважливіший обов’язок, роль та цінність – це Довіра.
Інші послуги
Як член глобальної мережі Світових торгових центрів у більш ніж 300 містах по всьому світу, WTC Kyiv пропонує послуги для міжнародного бізнесу, який шукає можливості в Україні, та українському бізнесу, який прагне розширитися або стати партнером на міжнародному рівні: Торгове представництво та обмін B2B, у тому числі віртуальні відвідування Конференції, вебінари та інші заходи, зосереджені на ключових галузях і ринках Рекомендовані ексклюзивні постачальники послуг як для місцевого, так і міжнародного бізнесу