Економіка довіри

Довіра – це наша фундаментальна цінність та запорука успіху
Довіра через прозорість
Вигода для всіх зацікавлених сторін та учасників
Співпраця замість конкуренції

Цінність довіри

WTC Kyiv забезпечує прозорість всіх видів своєї діяльності. Наші операції та транзакції здійснюються за принципами прозорості і довіри, і ми вимагаємо дотримання цих стандартів від усіх наших партнерів і зацікавлених сторін.
Цінність довіри

WTC Kyiv створює інвестиційний механізм для розкриття величезного економічного потенціалу України. Ненадійна судова система, сумнівне ділове середовище розглядаються як слабкі сторони країни і стримують прямі іноземні інвестиції (ПІІ). Як наслідок, міжнародна репутація країни не заслуговує на довіру, її ВВП становить лише крихту від загального потенціалу, і існує величезний навмисно обмежений попит на інфраструктуру, інновації та розширення. Інвестування та ведення бізнесу у рамках Економіки довіри WTC Kyiv захищає інвестиції та проекти від недбальства та корупції. Економіка довіри пропонує іноземним інвесторам надійних місцевих партнерів, а стабільний український бізнес забезпечує розширенням доступу до глобального фінансування. Економіка довіри перетворює нереалізований економічний потенціал України у бізнес можливості для її учасників.

Економіка довіри базується на чотирьох основних принципах:

Освіта

Зростання бізнесу потребує нових знань та навичок, постійний розвиток просто необхідний для успішного ведення бізнесу. WTC Kyiv запустить навчальну платформу, яка забезпечить професіоналів бізнесу безперервною ефективною освітою. Подальша освіта буде необхідною для проходження Сертифікації WTC Kyiv.

Сертифікація

WTC Kyiv розробляє систему та стандарти сертифікації українського бізнесу. Сертифікація WTC Kyiv гарантує контрагентам дотримання етичних норм, забезпечує прозорість процесів та високі стандарти управління, що в свою чергу, відкриває двері для інвестицій, партнерства, механізмів розподілу тощо.

Фінансова прозорість

WTC Kyiv приймав активну участь у розробці Біржи Економіки довіри, фінансової платформи на базі блокчейну, яка забезпечує повну прозорість. Звернення до арбітражної системи WTC Kyiv для врегулювання спорів буде обов’язковим для всіх сторін – учасників угод WTC Kyiv

Арбітраж

WTC Kyiv створює незалежну систему врегулювання спорів в бізнесі. Вона діятиме згідно з українським законодавством, але спори врегульовуватимуться міжнародними суддями. Усі транзакції WTC Kyiv вимагатимуть від сторін звертатися до арбітражної системи WTC Kyiv для врегулювання своїх спорів.